Liis Randma

Liis Randma

Õpiabi

Sirje Kolberg

Sirje Kolberg

Kooliõde
Vastuvõtuaeg
E-N 8.30-14.30
R 8.30-12.30

Külle Kadarik

Külle Kadarik

HEV õpilaste õppe koordineerija

Kristiina Jõeste

Kristiina Jõeste

Koolipsühholoog

Rita Kardaš

Rita Kardaš

Raamatukoguhoidja

Mare Kreisler

Mare Kreisler

Logopeed-eripedagoog

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine

Laura Rohlin

Laura Rohlin

Inglise keel
Konsultatsioon: E 13.00-14.00

Agnes Kolga

Agnes Kolga

Eesti keel
Konsultatsioon R 13.10

Triin Aarna

Triin Aarna

Matemaatika

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel

Annely Laansoo

Annely Laansoo

Sekretär-personalispetsialist

Vilja Trei

Vilja Trei

Koolisekretär

Kirke Rõõm-Soo

Kirke Rõõm-Soo

1.g klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Caroline Põder

Caroline Põder

1.f klassijuhataja
loodusõpetus, kunstiõpetus

Annika Kaupmees

Annika Kaupmees

1.e klassijuhataja
matemaatika

Kristi Kallus

Kristi Kallus

1.d klassijuhataja
kehaline kasvatus
Konsultatsioon K 12.15-13.00

Geidi Miilmann

Geidi Miilmann

1.c klassijuhataja
eesti keel

Mariana Liiv

Mariana Liiv

4.f klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Kristi Eensalu

Kristi Eensalu

2.g klassijuhataja
Konsultatsioon: K 13.10-13.55 või kokkuleppel

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

4.d klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus
Konsultatsioon: T 14.00-15.00

Liis-Astrid Tuhkur

Liis-Astrid Tuhkur

4.b klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Spordihoone

Spordihoone

Võimla, ujula, staadion

Meelis Klaas

Meelis Klaas

Avarii-remonditeenindusjuht

Marje Mägi

Marje Mägi

Majaperenaine

Tiina Ratt

Tiina Ratt

Pearaamatupidaja

Tõnis Ilp

Tõnis Ilp

OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus
juhatuse esimees

Triinu Künstler

Triinu Künstler

Huvijuht
inimeseõpetus
Konsultatsioon: K 14.05-14.50 või kokkuleppel õpetajaga

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
kehaline kasvatus
Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Sigrit Nigulas

Sigrit Nigulas

HEV õpilaste õppe koordineerija
loodusõpetus

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: E 15.15-16.00 ja kokkuleppel õpetajaga

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja
Konsultatsioon: K 13:45-16:00

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusikaõpetus

Merike Terepson

Merike Terepson

Õppealajuhataja
inimese- ja loodusõpetus
Konsultatsioon: E 13.10

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: K 13.10-14.50

Mari Tomp

Mari Tomp

kehaline kasvatus (rütmika)
Konsultatsioon: K 13.10-13.55

Lia Trummer

Lia Trummer

tugiõpe, pikapäevarühm, muusika
Konsultatsioon: N 14.05-14.50

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Kersti Vahter

Kersti Vahter

5.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: T 7. tund

Janett Perv

Janett Perv

Loodusained
Konsultatsioon: E 15.15 – 16.15

Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Indrek Nuuma

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Grete Saarum

Grete Saarum

Muusikaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel

Eve Kala

Eve Kala

Asendusõpetaja

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia

Anton Leppik

Anton Leppik

Füüsika
Konsultatsioon: E 15.15-16.00

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel
Konsultatsioon: K 14.00-15.00

Ly Reiman

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
5.e klassijuhataja

Urve Soomets

Urve Soomets

6.c klassijuhataja
käsitöö ja kodundus
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: T 14.00-14.45; K 13.10-15.00

Merike Raudmann

Merike Raudmann

7.d klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: T 14.05

Mari Tarning

Mari Tarning

9.t klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: R 14.05-14.50

Jaana Randla

Jaana Randla

9.s klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon: E 14.05-15.30

Terje Koll

Terje Koll

8.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: T 15.00-16.00

Merike Palts

Merike Palts

8.b klassijuhataja
bioloogia, keemia
Konsultatsioon: T 15.00-15.45

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

8.a klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: E 15.00

Kairi Lääne

Kairi Lääne

7.c klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon kokkuleppel

Hele Kriisa

Hele Kriisa

7.a klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: T 13.10-14.50 või kokkuleppel

Õnneli Valter

Õnneli Valter

6.e klassijuhataja
kunstiõpetus
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

6.d klassijuhataja
ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: T 15.00-15.45 ja kokkuleppel

Piret Laane

Piret Laane

1.b klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: T 14.05-14.50

Veroonika Pihelgas

Veroonika Pihelgas

6.b klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Ain Karutoom

Ain Karutoom

6.a klassijuhataja
kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioonid: kehaline kasvatus E 15.00;
ajalugu ja ühiskonnaõpetus N 14.00

Kristel Sirman

Kristel Sirman

1.a klassijuhataja
tööõpetus

Marion Maasikas

Marion Maasikas

5.b klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: E 14.20-15.05

Kairi Jaaksaar

Kairi Jaaksaar

5.a klassijuhataja
loodusõpetus, geograafia
Konsultatsioon: R 14.05-14.50

Katrin Eelmaa

Katrin Eelmaa

4.e klassijuhataja
loodusõpetus, inimeseõpetus Konsultatsioon: K 14.00-15.00 või kokkuleppel

Sille Kanter

Sille Kanter

4.c klassijuhataja
ajalugu
Konsultatsioon K 13.10-13.55

Ene Kirsi

Ene Kirsi

3.g klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Reet Gutmann

Reet Gutmann

4.a klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus
Konsultatsioon T 13.10-13.55

Anu Vaher

Anu Vaher

Logopeed-eripedagoog
3.f klassijuhataja
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Ingrid Visk

Ingrid Visk

3.e klassijuhataja
inglise keel Konsultatsioon: K 14.05-14.45

Tiia Meriloo

Tiia Meriloo

3.d klassijuhataja
Konsultatsioon: K 14.05-14.50

Kati Savitski

Kati Savitski

3.c klassijuhataja
Konsultatsioon: R 13.10-13.55

Ragne Arumägi

Ragne Arumägi

3.b klassijuhataja
Konsultatsioon: K 13.15-14.30

Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

3.a klassijuhataja
Konsultatsioon: T 14.05-14.50

Kersti Schamardin

Kersti Schamardin

2.f klassijuhataja
Konsultatsioon: N 14.05-14.50

Kady Henk

Kady Henk

2.e klassijuhataja, matemaatika
Konsultatsioon K 13.15-14.00

Jaana Tooming

Jaana Tooming

2.d klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel

Maire Kinkar

Maire Kinkar

2.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: R 13.10-13.55

Renna Marjundi

Renna Marjundi

2.b klassijuhataja
Konsultatsioon: E 12.30-13.15 2.b
T 14.05-14.50 5.a ja kokkuleppel õpetajaga

Silje Lees

Silje Lees

2.a klassijuhataja Konsultatsioon K 14.05-14.50

Mait Pinsel

Mait Pinsel

7.b klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: R 13.00

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusikaõpetus

Kaur Alle

Kaur Alle

8.d klassijuhataja,
inimeseõpetus, bioloogia, geograafia, inglise keel, KiVa tiimi liige
Konsultatsioon: E 13.25-14.10 2. klass inglise keel
T 14.30-15.30 7.-8. klass

Toomas Artma

Toomas Artma

Direktor
Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: T 10-30-11.30 või kokkuleppel õpetajaga

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon K15:00-16:00

Janar Soidla

Janar Soidla

Tööõpetus
Konsultatsioon K15:00-16:00

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
5.d klassijuhataja
kunstiõpetus, informaatika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
9.p klassijuhataja
ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga