Agnes Kolga

Agnes Kolga

Eesti keel
Konsultatsioon: T 8. tund
R 7. tund

Ain Karutoom

Ain Karutoom

7.a klassijuhataja
kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: N 8. tund

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

7.d klassijuhataja
ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: T 8. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Andres Idla

Andres Idla

Kehaline kasvatus

Anton Leppik

Anton Leppik

Füüsika

Aune Nigol

Aune Nigol

Füüsika

Caroline Põder

Caroline Põder

2.f klassijuhataja
Konsultatsioon: R 6. tund

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon K15:00-16:00

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia

Ene Kirsi

Ene Kirsi

Matemaatika

Eve Kala

Eve Kala

Asendusõpetaja

Geidi Konno

Geidi Konno

2.c klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: K 5.-7. tund

Grete Saarum

Grete Saarum

Muusikaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel

Hele Kriisa

Hele Kriisa

8.a klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel

Helen Veikar

Helen Veikar

3.g klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund

Indrek Nuuma

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Ingrid Visk

Ingrid Visk

4.e klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: N 13.55-14.40

Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Jaana Lartšenko

Jaana Lartšenko

Vene keel

Jaana Randla

Jaana Randla

5.a klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon: N 7. tund

Jaana Tooming

Jaana Tooming

3.d klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel

Janar Soidla

Janar Soidla

Tööõpetus
Konsultatsioon: R 7. tund

Janett Perv

Janett Perv

4.c klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: K 14.00-14.50
või kokkuleppel õpetajaga

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel

Kadri Rebane

Kadri Rebane

Inglise keel Konsultatsioon: T 4. ja 6. tund

  • M 237
Kady Henk

Kady Henk

Möldre maja huvijuht
3.e klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund

Kairi Jaaksaar

Kairi Jaaksaar

6.a klassijuhataja
loodusõpetus, geograafia
Konsultatsioon: N 7. tund 5.-6. klass
N 8. tund 7.-8. klass

Kairi Lääne

Kairi Lääne

8.c klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon kokkuleppel

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
6.d klassijuhataja
kunstiõpetus, informaatika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Muusikaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

  • Möldre maja 133
Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

4.a klassijuhataja

Kaur Alle

Kaur Alle

9.d klassijuhataja
bioloogia, geograafia
KiVa tiimi liige
Konsultatsioon: E 15.15-16.00

Kersti Vahter

Kersti Vahter

6.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E 7. tund

Kristel Sirman

Kristel Sirman

2.a klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: N 6. tund (2.a)
R 7. tund (tööõpetus)

Laura Rohlin-Püü

Laura Rohlin-Püü

Inglise keel
Konsultatsioon: R 13.10-13.55 ja kokkuleppel

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Lia Trummer

Lia Trummer

tugiõpe, pikapäevarühm, muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Liina Saaremäe-Soidla

Liina Saaremäe-Soidla

Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund; K 8. tund (6.b vene keele I rühm)

  • 209
Liis Randma

Liis Randma

Õpiabi

Liis-Astrid Tuhkur

Liis-Astrid Tuhkur

5.b klassijuhataja
inglise keel

Ly Reiman

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
6.e klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Maire Kinkar

Maire Kinkar

3.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: E 5. tund; K 6. tund

Mait Pinsel

Mait Pinsel

8.b klassijuhataja
tööõpetus

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund; N 8. tund

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

9.a klassijuhataja
inglise keel

Mari Tarning

Mari Tarning

5.c klassijuhataja
inglise keel

Mari Tomp

Mari Tomp

kehaline kasvatus (rütmika)
Konsultatsioon: K 13.10-13.55

Marion Maasikas

Marion Maasikas

6.b klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: E 7. tund; N kokkuleppel õpetajaga

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: K 13.10-14.50

Merike Palts

Merike Palts

9.b klassijuhataja
bioloogia, keemia
Konsultatsioon: T 8. tund

Merike Raudmann

Merike Raudmann

8.d klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: N 14.50-15.30

Merike Terepson

Merike Terepson

Õppealajuhataja
inimese- ja loodusõpetus
Konsultatsioon: T 6. tund

Õnneli Valter

Õnneli Valter

7.e klassijuhataja

Piret Laane

Piret Laane

2.b klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: T 7. tund, N 6. tund
toimub eelneval kokkuleppel õpetajaga

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusikaõpetus

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja
Konsultatsioon: K 13:45-16:00

Reet Gutmann

Reet Gutmann

2.d klassijuhataja

Konsultatsioon: E 7. tund 5. klass
T 6. tund 2. klass

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: E 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Siiri Evard

Siiri Evard

Loodusained

Sille Kanter

Sille Kanter

1.c klassijuhataja
ajalugu
Konsultatsioon: N 13.10-13.55 1. klass
K 14.05-14.50 5.-6. klass

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusikaõpetus

Terje Koll

Terje Koll

9.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: N 14.50-15.30

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
kehaline kasvatus
Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
matemaatika
Konsultatsioon: N 8. tund

Triin Aarna

Triin Aarna

5.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: T 7.-8. tund 7. klassid
N 7. tund 5. klass

Triinu Künstler

Triinu Künstler

Huvijuht
inimeseõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

5.d klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus

Urve Soomets

Urve Soomets

7.c klassijuhataja
käsitöö ja kodundus

Veroonika Pihelgas

Veroonika Pihelgas

7.b klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga