Kadri Rebane

Kadri Rebane

Inglise keel Konsultatsioon: T 4. ja 6. tund

  • M 237
Toomas Artma

Toomas Artma

Direktor
Kehaline kasvatus
Konsultatsioon: T 10-30-11.30 või kokkuleppel õpetajaga

Tõnu Poogen

Tõnu Poogen

IT juht
matemaatika
Konsultatsioon: N 8. tund

Vilja Trei

Vilja Trei

Ajutiselt eemal

Heli Kirs

Heli Kirs

Koolisekretär
Vastuvõtt 9.00-12.00

Triinu Künstler

Triinu Künstler

Huvijuht
inimeseõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Maris Uppin

Maris Uppin

Õppealajuhataja
Vene keel
Konsultatsioon: K 13.10-14.50

Merike Terepson

Merike Terepson

Õppealajuhataja
inimese- ja loodusõpetus
Konsultatsioon: T 6. tund

Ragne Arumägi

Ragne Arumägi

1.a klassijuhataja

Alina Maripuu

Alina Maripuu

1.b klassijuhataja

Sille Kanter

Sille Kanter

1.c klassijuhataja
ajalugu
Konsultatsioon: N 13.10-13.55 1. klass
K 14.05-14.50 5.-6. klass

Kati Savitski

Kati Savitski

1.d klassijuhataja
Konsultatsioon

Terje Tamm

Terje Tamm

1.e klassijuhataja
Konsultatsioon: R 5. tund

Liisa Ojapõld

Liisa Ojapõld

1.f klassijuhataja
Konsultatsioon: K 5. tund

Kristel Sirman

Kristel Sirman

2.a klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: N 6. tund (2.a)
R 7. tund (tööõpetus)

Piret Laane

Piret Laane

2.b klassijuhataja
tööõpetus
Konsultatsioon: T 7. tund, N 6. tund
toimub eelneval kokkuleppel õpetajaga

Geidi Konno

Geidi Konno

2.c klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: K 5.-7. tund

Reet Gutmann

Reet Gutmann

2.d klassijuhataja

Konsultatsioon: E 7. tund 5. klass
T 6. tund 2. klass

Karin Käbi Kuus

Karin Käbi Kuus

2.e klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: K 6. tund

  • Möldre maja 320
Caroline Põder

Caroline Põder

2.f klassijuhataja
Konsultatsioon: R 6. tund

Kirke Rõõm-Soo

Kirke Rõõm-Soo

2.g klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Silje Lees

Silje Lees

3.a klassijuhataja Konsultatsioon K 14.05-14.50

Renna Marjundi

Renna Marjundi

3.b klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga
T 6. tund 5.e (kokkuleppel); R 5. tund 3.b

Kersti Schamardin

Kersti Schamardin

Möldre maja õppealajuhataja
3.f klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund

Maire Kinkar

Maire Kinkar

3.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: E 5. tund; K 6. tund

Jaana Tooming

Jaana Tooming

3.d klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel

Kady Henk

Kady Henk

Möldre maja huvijuht
3.e klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund

Helen Veikar

Helen Veikar

3.g klassijuhataja
Konsultatsioon: N 6. tund

Katrin Jõeste

Katrin Jõeste

4.a klassijuhataja

Tiiu Männik

Tiiu Männik

4.b klassijuhataja
Konsultatsioon: E 6. tund ja T 6. tund

Janett Perv

Janett Perv

4.c klassijuhataja
Loodusained
Konsultatsioon: K 14.00-14.50
või kokkuleppel õpetajaga

Tiia Meriloo

Tiia Meriloo

4.d klassijuhataja

Ingrid Visk

Ingrid Visk

4.e klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: N 13.55-14.40

Kersti Pruuli

Kersti Pruuli

3.h/4.g klassijuhataja
Konsultatsioon: T 5. tund

  • Möldre maja 308
Jaana Randla

Jaana Randla

5.a klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon: N 7. tund

Liis-Astrid Tuhkur

Liis-Astrid Tuhkur

5.b klassijuhataja
inglise keel

Mari Tarning

Mari Tarning

5.c klassijuhataja
inglise keel

Ülle Vizgirda

Ülle Vizgirda

5.d klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus

Triin Aarna

Triin Aarna

5.e klassijuhataja
Matemaatika
Konsultatsioon: T 7.-8. tund 7. klassid
N 7. tund 5. klass

Mariana Liiv

Mariana Liiv

5.f klassijuhataja
Konsultatsioon: N 7. tund

Kairi Jaaksaar

Kairi Jaaksaar

6.a klassijuhataja
loodusõpetus, geograafia
Konsultatsioon: N 7. tund 5.-6. klass
N 8. tund 7.-8. klass

Marion Maasikas

Marion Maasikas

6.b klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: E 7. tund; N kokkuleppel õpetajaga

Kersti Vahter

Kersti Vahter

6.c klassijuhataja
Inglise keel
Konsultatsioon: E 7. tund

Kaja Kadarik

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
6.d klassijuhataja
kunstiõpetus, informaatika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ly Reiman

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
6.e klassijuhataja
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Ain Karutoom

Ain Karutoom

7.a klassijuhataja
kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: N 8. tund

Veroonika Pihelgas

Veroonika Pihelgas

7.b klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Urve Soomets

Urve Soomets

7.c klassijuhataja
käsitöö ja kodundus

Aivi Pärisalu

Aivi Pärisalu

7.d klassijuhataja
ajalugu, ühiskonnaõpetus
Konsultatsioon: T 8. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Õnneli Valter

Õnneli Valter

7.e klassijuhataja

Hele Kriisa

Hele Kriisa

8.a klassijuhataja
eesti keel
Konsultatsioon: T 7. tund ja kokkuleppel

Mait Pinsel

Mait Pinsel

8.b klassijuhataja
tööõpetus

Kairi Lääne

Kairi Lääne

8.c klassijuhataja
vene keel
Konsultatsioon kokkuleppel

Merike Raudmann

Merike Raudmann

8.d klassijuhataja
inglise keel
Konsultatsioon: N 14.50-15.30

Mari Jõudvald

Mari Jõudvald

9.a klassijuhataja
inglise keel

Kristiina Jõeste

Kristiina Jõeste

Koolipsühholoog

Merike Palts

Merike Palts

9.b klassijuhataja
bioloogia, keemia
Konsultatsioon: T 8. tund

Terje Koll

Terje Koll

9.c klassijuhataja
matemaatika
Konsultatsioon: N 14.50-15.30

Kaur Alle

Kaur Alle

9.d klassijuhataja
bioloogia, geograafia
KiVa tiimi liige
Konsultatsioon: E 15.15-16.00

Külle Kadarik

Külle Kadarik

HEV õpilaste õppe koordineerija

Rita Kardaš

Rita Kardaš

Raamatukoguhoidja

Mare Kreisler

Mare Kreisler

Logopeed-eripedagoog

Agnes Kolga

Agnes Kolga

Eesti keel
Konsultatsioon: T 8. tund
R 7. tund

Sirli Lindorg

Sirli Lindorg

Ujumine

Jekaterina Krivorutška

Jekaterina Krivorutška

Vene keel

Pille Soolo

Pille Soolo

Möldre maja sekretär-administraator

Annely Laansoo

Annely Laansoo

Sekretär-personalispetsialist

Spordihoone

Spordihoone

Võimla, ujula, staadion

Marje Mägi

Marje Mägi

Majaperenaine

Tiina Veider

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
kehaline kasvatus
Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Tõnis Ilp

Tõnis Ilp

OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskus
juhatuse esimees

Tiina Ratt

Tiina Ratt

Pearaamatupidaja

Rita Nilender

Rita Nilender

Vene keel
Konsultatsioon: E 7. tund ja kokkuleppel õpetajaga

Rainer Raud

Rainer Raud

Maleõpetaja
Konsultatsioon: K 13:45-16:00

Piret Puusta

Piret Puusta

Muusikaõpetus

Mari Tomp

Mari Tomp

kehaline kasvatus (rütmika)
Konsultatsioon: K 13.10-13.55

Lia Trummer

Lia Trummer

tugiõpe, pikapäevarühm, muusika
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

Leili Meijel

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon kokkuleppel õpetajaga

Karl-Heinrich Arro

Karl-Heinrich Arro

Muusikaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel õpetajaga

  • Möldre maja 133
Irja Kändler

Irja Kändler

Keraamika

Indrek Nuuma

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus Konsultatsioon: Kokkuleppel õpetajaga

Eve Kala

Eve Kala

Asendusõpetaja

Aivi Margus

Aivi Margus

Inglise keel

Anton Leppik

Anton Leppik

Füüsika

Einard Mändla

Einard Mändla

Keemia

Andres Idla

Andres Idla

Kehaline kasvatus

Mare Kaljuste

Mare Kaljuste

Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund; N 8. tund

Siiri Evard

Siiri Evard

Loodusained

Liina Saaremäe-Soidla

Liina Saaremäe-Soidla

Matemaatika
Konsultatsioon: K 7. tund; K 8. tund (6.b vene keele I rühm)

  • 209
Jaana Lartšenko

Jaana Lartšenko

Vene keel

Aune Nigol

Aune Nigol

Füüsika

Liis Randma

Liis Randma

Õpiabi

Janar Soidla

Janar Soidla

Tööõpetus
Konsultatsioon: R 7. tund

Eha Lilienthal

Eha Lilienthal

Kehaline kasvatus (ujumine)
Konsultatsioon K15:00-16:00

Tarmo Kivisilla

Tarmo Kivisilla

Muusikaõpetus

Laura Rohlin-Püü

Laura Rohlin-Püü

Inglise keel
Konsultatsioon: R 13.10-13.55 ja kokkuleppel

Ene Kirsi

Ene Kirsi

Matemaatika

Grete Saarum

Grete Saarum

Muusikaõpetus
Konsultatsioon: kokkuleppel

Meelis Klaas

Meelis Klaas

Avarii-remonditeenindusjuht

Sirje Kolberg

Sirje Kolberg

Kooliõde
Vastuvõtuaeg
E-N 8.30-14.30
R 8.30-12.30