Aineõpetajad

Ain Karutoom

5.a klassijuhataja, kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

Aivi Margus

inglise keel

Aivi Pärisalu

5.d klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus

Anton Leppik

Füüsika

Anu Vaher

Logopeed-eripedagoog
2.f klassijuhataja

Eha Lilienthal

kehaline kasvatus (ujumine)

Einard Mändla

keemia

Ene Kirsi

3.b klassijuhataja, matemaatika

Eve Kala

Asendusõpetaja

Grete Saarum

Muusikaõpetus

  • Ruum 218
  • Konsultatsioon E 15.15-16.00

Hele Kriisa

6.a klassijuhataja, eesti keel

Indrek Nuuma

Kehaline kasvatus

Ingrid Visk

2.e klassijuhataja

Irja Kändler

keraamika

Jaana Randla

8.s klassijuhataja, vene keel

Jaana Tooming

1.d klassijuhataja

Janar Soidla

tööõpetus

Janett Perv

Loodusained

Kady Henk

1.e klassijuhataja
matemaatika

Kairi Lääne

6.c klassijuhataja, vene keel

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
4.d klassijuhataja
kunstiõpetus, informaatika

Kati Savitski

2.c klassijuhataja

Katrin Eelmaa

3.e klassijuhataja

Kaur Alle

7.d klassijuhataja,
inimeseõpetus, inglise keel

Kersti Schamardin

1.f klassijuhataja

Kersti Vahter

Inglise keel

Kristel Sirman

4.c klassijuhataja, tööõpetus

Leili Meijel

kehaline kasvatus (ujumine)

Lia Trummer

tugiõpe, pikapäevarühm, muusika

Liis-Astrid Tuhkur

inglise keel

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
9.v klassijuhataja

Maire Kinkar

1.c klassijuhataja; matemaatika

Mare Kaljuste

9.s klassijuhataja, matemaatika

Mari Tarning

8.t klassijuhataja, inglise keel

Mari Tomp

kehaline kasvatus (rütmika)

Marion Maasikas

4.b klassijuhataja

Maris Uppin

vene keel

Marliis Pomerants

6.d klassijuhataja, matemaatika

Merike Palts

7.b klassijuhataja, bioloogia, keemia

Merike Raudmann

9.p klassijuhataja, inglise keel

Merike Terepson

inimese- ja kunstiõpetus

Piret Laane

5.c klassijuhataja

Piret Puusta

muusikaõpetus

Ragne Arumägi

2.b klassijuhataja

Rainer Raud

maleõpetaja

Reet Gutmann

3.a klassijuhataja

Renna Marjundi

1.b klassijuhataja

Rita Nilender

vene keel

Sigrit Nigulas

HEV õpilaste õppe koordineerija, loodusõpetus

Silje Lees

1.a klassijuhataja

Tarmo Kivisilla

muusikaõpetus

Terje Koll

7.c klassijuhataja
matemaatika

Tiia Meriloo

2.d klassijuhataja

Tiina Laanemets

Vene keel

Tiina Veider

Sporditegevuse koordinaator
kehaline kasvatus

Tiina-Riin Meijel

Ujumine

Tõnu Poogen

IT-juht
8.p klassijuhataja
ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

Toomas Artma

Kehaline kasvatus

Triinu Künstler

Huvijuht
inimeseõpetus

Ülle Vizgirda

3.d klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus

Urve Soomets

9.t klassijuhataja, käsitöö ja kodundus

Veroonika Pihelgas

5.b klassijuhataja, eesti keel

Õnneli Valter

5.e klassijuhataja