Klassijuhatajad

1. klass

Silje Lees

1.a klassijuhataja

Renna Marjundi

1.b klassijuhataja

Maire Kinkar

1.c klassijuhataja; matemaatika

Jaana Tooming

1.d klassijuhataja

Kady Henk

1.e klassijuhataja
matemaatika

Kersti Schamardin

1.f klassijuhataja

Margret Abileid

1.g klassijuhataja

2. klassid

Katrin Jõeste

2.a klassijuhataja

Ragne Arumägi

2.b klassijuhataja

Kati Savitski

2.c klassijuhataja

Tiia Meriloo

2.d klassijuhataja

Ingrid Visk

2.e klassijuhataja

Anu Vaher

Logopeed-eripedagoog
2.f klassijuhataja

3. klassid

Reet Gutmann

3.a klassijuhataja

Ene Kirsi

3.b klassijuhataja, matemaatika

Sille Kanter

3.c klassijuhataja

Ülle Vizgirda

3.d klassijuhataja
kunstiõpetus, tööõpetus

Katrin Eelmaa

3.e klassijuhataja

4. klassid

Kairi Jaaksaar

4.a klassijuhataja, loodusõpetus

Marion Maasikas

4.b klassijuhataja

Kristel Sirman

4.c klassijuhataja, tööõpetus

Kaja Kadarik

Haridustehnoloog
4.d klassijuhataja
kunstiõpetus, informaatika

5. klassid

Ain Karutoom

5.a klassijuhataja, kehaline kasvatus, ajalugu, ühiskonnaõpetus.

Veroonika Pihelgas

5.b klassijuhataja, eesti keel

Piret Laane

5.c klassijuhataja

Aivi Pärisalu

5.d klassijuhataja, ajalugu, ühiskonnaõpetus

Õnneli Valter

5.e klassijuhataja

 

6. klassid

Hele Kriisa

6.a klassijuhataja, eesti keel

Mait Pinsel

6.b klassijuhataja, tööõpetus

Kairi Lääne

6.c klassijuhataja, vene keel

Marliis Pomerants

6.d klassijuhataja, matemaatika

7. klassid

Mari Jõudvald

7.a klassijuhataja

Merike Palts

7.b klassijuhataja, bioloogia, keemia

Terje Koll

7.c klassijuhataja
matemaatika

Kaur Alle

7.d klassijuhataja,
inimeseõpetus, inglise keel

8. klassid

Tõnu Poogen

IT-juht
8.p klassijuhataja
ühiskonnaõpetus, inimeseõpetus

Jaana Randla

8.s klassijuhataja, vene keel

Mari Tarning

8.t klassijuhataja, inglise keel

9. klassid

Merike Raudmann

9.p klassijuhataja, inglise keel

Mare Kaljuste

9.s klassijuhataja, matemaatika

Urve Soomets

9.t klassijuhataja, käsitöö ja kodundus

Ly Reiman

Sotsiaalpedagoog
9.v klassijuhataja