Eelkoolipäev

Ootame last, kes on arvatud Laagri Kooli ja Veskimöldre piirkonda rajatava kooli 1. klassi õpilaskandidaatide nimekirja ja on samasisulise kutse ka e-kirjaga saanud, 28. märtsil 2018 kell 13.15 Laagri Kooli eelkoolipäevale. Kohale palume tulla vähemalt 10 minutit varem, et jõuaks riietuda, üles leida õige klassiruumi ja täita vajadusel koolipildistamise infoleht. Pildistamine algab 12.30 ja jätkub pärast vestlust.

Klassiruumidesse jagunemise kohta leiab infot koolimajja tulles peaukse juurest stendilt.

Eelkoolipäeval toimub koolivalmiduse hindamiseks vestlus (lapsevanem vestlusel ei osale). Kirjutusvahendit ei ole tarvis, tegemist ei ole katsetega. Koolivalmiduse hindamise tulemusest teavitame teid e-kirjaga hiljemalt 10. aprilliks. Hindamise tulemusi teistkordselt ümber ei vaadata.

Samal päeval alates 12.30 on võimalik teha õpilaspileti jaoks vajalik digitaalne dokumendifoto. Pildistamine on tasuta. Palume lapsevanemal või lapse saatjal ära täita koolipildistamise infoleht, et kool saaks õpilaspiletite tarvis õige lapse nime juurde õige foto panna. Vanem saab fotosid ka endale tellida (tasu eest) aadressilt www.pildikompanii.ee , koodi saadab kool pärast pildistamist.

Koolipildistamise infolehte saab täita eelkoolipäeval 28. märtsil kohapeal.

Igal lehel on unikaalne triipkood ja leht tuleb esitada pildistamisel fotograafile.