Turniiri juhend

Laagri kooli korvpalliturniiri juhend.

1.Eesmärk.
Propageerida korvpalli kui sportmängu ning välja selgitada parimad võistkonnad turniiril.

2.Aeg ja koht.
Korvpalli võistlused toimuvad Laagri kooli võimlas reedel 7. märtsil algusega kell 12.00

3.Osavõtjad.
Võistlusest võtavad osa Laagri kooli õpetajate võistkond, õpilaste võistkond ja vilistlaste võistkond(nad).

4.Paremusjärjestuse selgitamine.
Mängitakse turniirisüsteemis. Kõik võistkonnad mängivad kõigiga läbi. Paremusjärjestus selgitatakse võitude põhjal.

5.Autasustamine.
Turniiril esimeseks tulnud võistkonda autasustatakse medalite ja diplomitega. Turniiril teiseks ja kolmandaks tulnud võistkondi autasustatakse diplomiga.

6.Registreerimine.
Turniirile tuleb eelnevalt registreerida oma võistkond nimeliselt (märkides sulgudesse lennu nr.) kehalise kasvatuse õpetaja Indrek Drelli juures, hiljemalt esmaspäevaks 3. märtsiks  e-posti aadressil indrek.drell@laagrik.edu.ee.

7.Üldiselt.
Turniiri käigus tekkinud küsimused lahendab kohapeal võistluste peakohtunik.

Turniiri reeglid