Koolibussi graafikud alates 1. septembrist 2020

L1, S1, S2, S3, S4, S5, S7

Koolibusside graafikute kõike värskemad versioonid lehel www.peatus.ee (uus leht).
Vana peatus.ee asub siin.

Selleks, et koolibussiga sõita, peab õpilasel olema ühiskaart või ühiskaardi funktsiooniga muu kaart. Ühiskaardi kohta info: www.pilet.ee

Laagri Kooli õpilaspiletil on ühiskaardifunktsioon. Isikustatud Laagri Kooli õpilaspilet (kool väljastab isikustatud kaardi) annab õiguse sõita tasuta Tallinna linnaliinidel ja Saue valla S ja Ä liinidel.
Maakonnaliinidel ja Elroni rongides tasuta sõitmiseks on Saue valla lastel vajalik eraldi avalduse esitamine vallavalitsusele vastavalt Saue Vallavolikogu määrusele “Saue valla õpilastele sõidusoodustuste andmise tingimused ja kord”.

Koolibussiga seotud küsimuste ja probleemide korral pööduda Saue Vallavalitsusse info@sauevald.ee .