Koolivorm loob kooli oma näo ja aitab ära hoida sotsiaalseid pingeid, mis tulenevad erinevate õpilaste erinevatest võimalustest. Triipude ja külili komade asemel saavad õpilased keskenduda õppimisele!

Kodukord näeb ette:
Koolis kannavad õpilased koolivormi.
Kohustuslikud on:
– kollane või roheline koolivormi pluus või koolivormi polosärk
– tumesinist või musta värvi viigipüksid või seelik, musta värvi korrektsed teksapüksid.
– pidulikel puhkudel kannavad õpilased valget värvi pluusi ja tumedat värvi seelikut või tumedat värvi viigipükse, poisid kannavad koolivormi lipsu. Teksad ei ole piduliku koolivormi osa.

Kohustusliku riietuse juurde võib kanda koolivormi vesti või koolivormi kampsunit.
Vahetusjalanõud on mittemarkeeriva tallaga ning nende kandmine on kohustuslik.

Laagri Kooli koolivormi tootjafirma esindaja Cristine Russow 56603635, cristine@russowtextile.ee.

Kui pöördute  koolivormi tootjafirma esindaja poole, palun öelge/kirjutage kindlasti lapse nimi, klass, kool, oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kelle koolivormist soovite rääkida/ informatsiooni saada.
Koolivormi näidised.
Koolivormi kudumite värvid.