Toiduraha maksmine alates 1.11.2019!

• Hommikusöögi, koolieine ehk pikapäevarühma ja õpetajate lõunasöögi toidu tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.
  • Hommikusöögi hind: 0.40
  • Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 0.90
  • Õpetajate lõunasöögi toidu hind: 1.29
  • Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart, Mobiil-ID või Smart-ID.
  • Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida ja kinnitage “vormista tellimus”.
  • Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Toitlustuse ja menüüde eest vastutab Baltic Restaurants AS

filiaalijuhataja (Laagri Kool)
laagri.kool@daily.ee
58559114

Baltic Restaurants Estonia AS on suurim toitlusteenust pakkuv ettevõte Eestis ning kuulub Baltic Restaurant Gruppi. Eestis alustasime tegevust 1993. aastal.
Eestis oleme tööandjaks üle 500 töötajale ja meie teenindada on üle Eesti 86 toitlustuskohta – üldhariduskoolid ja lasteaiad, ülikoolid, büroohooned, personalirestoranid.

Koolitoitlustusteenust pakume Daily kaubamärgi all.

Daily koolitoitlustuse pakutavad teenused

• hommikusöök
  • koolilõuna
  • koolieine
  • tervislik koolipuhvet

Koolilõuna valmistamisel

EI PAKU:

• eeltöödeldud toorainet (nt sulfideeritud kartul jms) ning poolfabrikaattooteid
  • viineri- ja vorstitoodetest valmistatud roogasi
  • magustoiduks maiustusi, vaid kohapeal valmistatud magustoite
  • joogiks veepõhiseid magustatud ega gaseeritud jooke

EI KASUTA:

• maitsetugevdajaid ja soola sisaldavaid maitseaineid
  • valmistoidu pulbreid – nt. kastme-,puljongi-, pulbrid jne.
  • vedelaid kontsentraate – supid, puljongid, kastmed. Puljongi valmistame naturaalsest toorainest.

Toiduraha maksmine alates 1.11.2019!

Hommikusöögi hind: 0.40
Koolieine ehk pikapäevarühma toidu hind: 0.90