Laagri Kool on Tallinna piiril Saue vallas tegutsev põhikool. Õppetöö toimub kahes õppehoones, peamajas Laagris ja Möldre majas Veskimöldres. Koolis õpib ca 1120 õpilast, keda õpetavad ca 100 vahvat õpetajat. Õpilased kannavad koolivormi ja õpilase igakülgset arengut toetavad suurepärased sportimistingimused ja palju võimalusi pakkuv huvikool.

Laagri Kool ootab meie vahva seltskonnaga liituma järgmisi õpetajaid:

LOODUSAINETE ÕPETAJA (Täpsemalt loe siit, kandideerimine CV.ee kaudu)

EESTI KEELE ÕPETAJA (Täpsemalt loe siit, kandideerimine CV.ee kaudu)

VENE KEELE ÕPETAJA (Täpsemalt loe siit, kandideerimine CV.ee kaudu)

EESTI KEELE (LÕK) ÕPETAJAT osalise koormusega Möldre majja (Täpsemalt loe siit, kandideerimine CV.ee kaudu)

ERIPEDAGOOG (Täpsemalt loe siit, kandideerimine CV.ee kaudu)

Kandideerimiseks saada CV ja lühike selgitus selle kohta, kuidas maailma paremaks muuta (miks soovid olla LK õpetaja) aadressile toomas@laagrik.edu.ee

Kui tunned, et tahaksid tulevikus Laagri Kooli kooliperega liituda, siis anna endast märku laagrik@laagrik.edu.ee või toomas@laagrik.edu.ee