Koolibuss

Koolibussi graafik 1. septembril 2018

Koolibusside graafikute kõike värskemad versioonid lehel www.peatus.ee

—————————————————————————————————————————————

Muudatus Saue siseliinil S5 alates 30.10.17

Muudatused siseliinidel jõustuvad kahes etapis: 30.10 muutub liini S5 marsruut ning pärast Jõgisoo jalakäijate silla ehitust (november-detsember) tulevad Ääsmäe liinide muudatused.

Liinil S5 (Saue Gümnaasium – Laagri kool – Valingu – Jõgisoo) on muudetud marsruut Saue gümnaasiumist väljudes: Saue gümnaasium -> Kiviloo -> Tõkke -> Rauna -> Laastu -> Haavasalu -> jne.

Uued peatused marsruudil: Tõnni talu(Lisatud sissesõit Tõnni taluni), Vanamõisa mõis, Tuuleveski, Jalaka tee.

Täpne marsruut koos kaardi, peatuste ja kellaaegadega on nähtav siin.

—————————————————————————————————————————————

Saue valla siseliinide ümbersõit.

Alates 02.10 algab Saue vallas Karutiigi silla remont ning tee sulgemine, mille tõttu Saue siseliinid S2, S4 ja S5 teevad ümbersõitu.

Bussiliini S2 väljumisaeg on toodud varasemaks Karutiigi silla remondi ajaks. Buss väljub algpeatusest 7:15.

Karuallika peatuse asukoht nihkub karutiigi tänavale.

SÕIDUPLAAN – Karutiigi silla remondi ajal S2, S4 ja S5 liinide sõiduplaanid

PILT – Karuallika peatuse asukoht

—————————————————————————————————————————————–

Koolibussi graafik 1. septembril

Koolibusside graafikute kõike värskemad versioonid lehel www.peatus.ee

Selleks, et koolibussiga sõita, peab õpilasel olema ühiskaart või ühiskaardi funktsiooniga muu kaart. Ühiskaardi kohta info: www.pilet.ee

Laagri Kooli õpilaspiletil on ühiskaardifunktsioon. Isikustatud Laagri Kooli õpilaspilet (kool väljastab isikustatud kaardi) annab õiguse bussiga sõita tasuta Tallinna linnaliinidel ja Saue valla S ja Ä liinidel.
Maakonnaliinidel ja Elroni rongides tasuta sõitmiseks on Saue valla lastel vajalik eraldi avalduse esitamine vallavalitsusele vastavalt Saue Vallavolikogu määrusele “Saue valla õpilastele sõidusoodustuste andmise tingimused ja kord”.

Õpilasliine korraldab Saue vald, e-post info@sauevald.ee
Abivallavanem Indrek Eensaar
654 1158, 511 4930
indrek.eensaar@sauevald.ee