Koolivorm

Koolivorm loob kooli oma näo ja aitab ära hoida sotsiaalseid pingeid, mis tulenevad erinevate õpilaste erinevatest võimalustest. Triipude ja külili komade asemel saavad õpilased keskenduda õppimisele!

Kodukord näeb ette:
Laagri Kooli õpilased kannavad koolivormi: kollast või rohelist pluusi, tumesiniseid või musti viigipükse või seelikut. Pidulikel puhkudel kannavad õpilased valget pluusi. Kooli logoga lipsu võib kanda kõikidel koolipäevadel, pidulikel üritustel on poistel lipsu kandmine kohustuslik. Vahetusjalanõud on mittemarkeeriva tallaga ning nende kandmine on kohustuslik.

Laagri Kooli koolivormi tootjafirma esindaja Cristine Russow 56603635, cristine@russowtextile.ee.

Kui pöördute  koolivormi tootjafirma esindaja poole, palun öelge/kirjutage kindlasti lapse nimi, klass, kool, oma nimi, telefoninumber, e-posti aadress, kelle koolivormist soovite rääkida/ informatsiooni saada.
Koolivormi näidised.
Koolivormi kudumite värvid.