Laagri Kooli koolipinksi võistlus

Toimumiskoht

Koolipinksi võistlus toimub 8. aprillil 2022 kell (kellaaeg selgumisel, oleneb võistlejate arvust. Kellaajast annab õpetaja Tiina teada läbi Stuudiumi) Laagri Kooli peamaja I korruse fuajees, aula juures. Eelnev registreerimine on vajalik.

Osalejad

Võistlused toimuvad 1.-5. klassi; 6.-9. klassi tüdrukutele ja poistele. Poisid ja tüdrukud mängivad eraldi võistlusklassides.

Võistluste süsteem

Mängitakse üksikmängud ning võistluste turniirisüsteem selgub alles peale registreerimist.
Olenevalt võistlejate arvust võib juhtuda, et finaalid mängitakse teisel kuupäeval, aga see selgub, kui täpsem võistlejate arv on teada.

Lauatennise võistlusmäärus

1. Mängija saab punkti kui:
    1. Vastase poolt löödud pall lendab üle tema lauapoole seda puudutamata
    2. Pall puudutab enne tema lauapoolele jõudmist midagi muud peale võrgukomplekti
    3. Vastane lööb palli lennult või kaks korda
    4. Vastane liigutab palli mängus olles lauda või puudutab võrgukomplekti
  1. Servimise alustamisel peab pall olema liikumatult avatud peopesal, servija peab palli viskama võimalikult vertikaalselt üles vähemalt 16 cm kõrgusele peale peost lahkumist nii, et see oleks vastasele näha
  2. Servija peab lööma otsajoone taga, lauapinnast kõrgemal asuvat ja langema hakanud palli
  3. Seti võidab vähemalt 11 punkti omav mängija, kui ta on saavutanud 2-punktise edu
  4. Võistleja võib katkestada mängu 1 minutiks 1 kord seti jooksul ja peale selle punktimängimiste vaheajal kuivatada end käterätiga
  5. Üks kohtumine koosneb „parem paarituarvulistest“ settidest

Registreerimine

Koolivõistluse koordinaator on kehalise kasvatuse õpetaja Tiina Veider.
Registreerida end hiljemalt 4. aprilliks kehalise õpetaja juures, e-maili tiina.veider@laagrik.edu.ee teel või kirjutada õpetajale Tiinale Stuudiumisse.