Õpilase meelespea

• Õpilane tuleb kooli 10 minutit enne tundide algust.
  • Jalgrattaga tulijal on kiiver kohustuslik! Rattaga ei sõida üle sebra, rattalt tuleb maha tulla. Ratas käib lukku ja rattaparklasse.
  • Koolimajja sisenedes on käte desinfitseerimine kohustuslik.
  • Õpilane alustab päeva teretamisega ja on kõigi suhtes sõbralik!
  • Siseruumides kantakse sisejalatseid. Koolivorm on kõikidel kohustuslik. Võtmed hoida taskus, koolikotis või vöö küljes nt jojo võtmehoidjaga. Ohutuse tagamiseks on kaelapaelad koolis keelatud!
  • Mobiiltelefoni või muu nutiseadmega on koolimajas mängimine, pildistamine ja filmimine keelatud! Õpetaja võib täiendavalt piirata nutiseadmete kasutamist.
  • Vahetunnis on võimalik (soovituslik) käia õues. Sisehoovis. Sisehoovist kaugemale ei minda.
  • Söömine toimub sööklas. Kui koolitoidust ei piisa, võib oma toidu kaasa võtta ja seda sööklas süüa. Koolilõuna menüüga saab tutvuda siin. Toitlustuse info siin.
  • Pärast koolipäeva lõppu läheb õpilane koolimajast ära.
  • Laagri Kooli õpilane õpib hoolsalt juba täna! Midagi ei jää tegemata, konsultatsiooni minemise ja järelevastamisega pikalt ei oota.
  • Laagri Koolis on 1.-3. klassis kohustuslik kooli sümboolikaga õpilaspäevik. Alates 4. klassist on märkmiku kujundus võimalik iseseisvalt valida. Kõigil õpilastel peab olema koht, kuhu märkida õpetaja antud teadaanded.
  • Õpetaja märgib järgmiseks päevaks vajaliku koduse töö hiljemalt eelmise päeva 17.00ks.
  • Möldre maja välisuksi saab õpilane oma õpilaspiletiga avada 7.45 – 14.30.
  • Võimla ja sisehoov on avatud liikumist soodustavateks tegevusteks.
    Võimlas kehtivad reeglid:

• 1. ja 2. vahetunnil on 1. klassid
    • 3. vahetunnil on 6.-9. klassid
    • 4. vahetund on 2.-5. klassid
    • 5. vahetunnil on võimlasse oodatud nii suuremad kui väiksemad.
    • Võimlas viibitakse sokkis/paljujalu. Jalanõud jäta võimla ukse taha.
    • Ole viisakas teiste suhtes, kes on võimlasse liikuma tulnud.
    • Enne kui suundud võimlast välja järgmisesse tundi, pane pallid ka korvi, et võimla oleks järgmistele kasutajatele viisakalt valmis.
    • Kui on mõni mure, tule pöördu kehalise õpetajate poole, kes sind aitavad.