Õpilasesinduse liikmed 2021/2022. õppeaastal

Vanema astme (5.-9. klass) president Kerili Kartau 9.a klassist

Vanema astme (5.-9. klass) asepresident Sander Negols 7.b klassist

Noorema astme (1.-4. klass) president Karl Maripuu 4.e klassist

Juhatuse liikmed: Maia Maripuu 2.f, Liisa Loora Kuiva 3.a, Grete-Liis Halliste 4.b, Helerin Väin 4.c,
Roland Albert 6.b, Silver Robin Marimäe 8.b, Liset Treve 8.a, Uku Karl Terras 9.c.

 

1.a Meribel Arna liige, Sansa-Emiilia Vinkel asendusliige

1.b Victoria Haley Andreol liige, Henri Härma asendusliige

1.d Martin Vilta liige, Emily Blasen asendusliige

1.e Amelie Laisk liige, Stella Kirsipuu asendusliige

1.f Helely Juurikas liige, Jete Lumi Kuusk asendusliige

1.g Elisabeth Meerits liige, Natali Makstin asendusliige

2.a Marie Lukk liige, Armand Jõesaar asendusliige

2.b Mirell Kutan liige, Marleen Pärnsalu asendusliige

2.c Hugo Johannes Haran liige, Kertu Kikkerpill asendusliige

2.d Paula Artel liige, Lisbet Laev asendusliige

2.e Arno Väät liige, Marten Münt asendusliige

2.f Maia Maripuu liige, Marleen Valk asendusliige

3.a Liisa Loora Kuiva liige

3.b Lenna Brita Püks, Andreas Olup asendusliige

3.c Hanna Marie Jõgi liige, Helena Aleksandra Nõmme asendusliige

3.d Jette Muga liige, Sander Salu asendusliige

3.e Henri Kahro liige, Grettel Säde asendusliige

3.f Piia Palm liige, Arden Peedoson asendusliige

3.g Erik Kõiv liige

4.a Kristina Gordejeva liige

4.b Grete-Liis Halliste liige, Johan Rammo asendusliige

4.c Helerin Väin liige

4.d Marcus Vilta liige, Ksenia Kušnina asendusliige

4.e Karl Maripuu liige, Gregor Põder asendusliige

4.g Alex Kruusimäe liige, Gertu Amanda Kadaja asendusliige

5.a Lukas Leppenit liige

5.b Ferdinand Markus Lõokene liige, Eva-Lotta Hertmann asendusliige

5.c  Tomi Olek liige, Greete Savolainen asendusliige

5.d Casandra Vall liige

5.e Gregory Aljas liige

6.a Joonas Sarapuu liige, Elis Aus asendusliige

6.b Roland Albert liige

6.c Kerlin Kallaste liige

6.d Hanna Britt Virgepuu liige, Gregor Luuk asendusliige

6.e Melani Kertsman liige

7.a Robin Klamas liige

7.b Sandor Negols liige, Karmo-Erik Tromp asendusliige

7.c Sandra Lisell Pihelgas liige, Emma Annabel Muiste asendusliige

7.d Richard Türkson liige, Ketter Korjus asendusliige

8.a Liset Treve liige

8.b Silver Robin Marimäe liige, Mariette Saviauk asendusliige

8.c Arabella Nõmme liige

8.d Nora-Marii Orav liige

9.a Kerili Kartau liige

9.b Margus Saar liige

9.c Uku Karl Terras liige, Hannes Tamm asendusliige

9.d Enriko Willi Vilisoo

 

 

 

Laagri Kooli Õpilasesinduse põhikiri

Laagri Kooli Õpilasesinduse liikme infoleht

Laagri Kooli Õpilasesinduse õppeaasta tegevuskava