Peamaja

1. septembril 2005 avatud koolis on 2019/2020.õa ca 950 õpilast ja üle 80 õpetaja.

Õppehoone asub aadressil:
Veskitammi 22, Laagri, Saue vald

Möldre maja

1. septembril 2020 avatakse Veskimöldres Laagri Kooli uus õppehoone – Möldre maja.
Esimesel aastal õpib koolis kaks esimest, kaks teist ja kaks kolmandat klassi. Tasapisi areneb kool kahe paralleelklassiga põhikooli õppehooneks.

Õppetöö, kooli tegevus ja vastuvõtt kooli toimub Laagri Kooli põhikirja, õppekava ja teiste Laagri Kooli dokumentide alusel.

Kes ja millise valdkonna eest selles majas hoolitseb, sai lugeda detsembri valla ajalehest, artikkel siin. Hoone projekteerimine ja ehitamine toimus vastavalt plaanitud ajagraafikule ja ehitaja on töödega õigeaegselt valmis saanud. Maja sisustamiseks on mööbli hange edukalt toimunud ja maja sisustatakse suve jooksul. Staadion on valmis ja eriolukorra reegleid arvestades saab selle kasutusele võtta. Hoone ümbrusega ja staadioniga tutvudes palume arvestada eriolukorra reeglitega. Hoiame staadionit, koolihoonet ja selle ümbrust heaperemehelikult, et lastel oleks sügisel võimalik alustada kaunis koolimajas!

Pilte Möldre majast näed siit.

Majast on juttu ka valla 2020. aasta maikuu  ajalehes, teisel leheküljel. Klõpsa pildile ja loe.

Õppehoone asub aadressil:
Veskirahva pst 21, Alliku küla, Saue vald