Laagri Kool on liitunud programmiga KiVa kool.

2017/2018 alustati ettevalmistava aastaga ja alates septembrist 2019 on koolis kasutusel KiVa programm.

KiVa programmi kohta leiad infot aadressilt http://www.kivaprogram.net/estonia

Kooli KiVa leht on seal

1. novembril 2019. aastal käivitus Laagri Koolis 2-aastane Erasmus+ K2 koostööprojekt LIFE – Literature for Everyone, mis kestab kuni 31. detsembrini 2021.

2018. aasta oktoobris osales õpetaja Mari Tarning Maltal kontaktseminaril, mille eesmärk oli leida Laagri Koolile koostööpartnereid Euroopast. Viie riigi õpetajatega kirjutati valmis projekt LIFE. 2019. aasta juunis saadi positiivne vastus Euroopa Liidu Erasmus+ haridusprogrammist.

Projekti eesmärk on motiveerida õpilasi rohkem lugema, ennast väljendama, koostööd tegema teiste õpilastega Euroopast ja lõpptulemusena filmima stseene loetud raamatust. Laagri Kooli partneriteks on Kreeka, Holland, Soome ja Saksamaa.

Esimene õpetajate koosolek toimus 4.-8. novembril 2019 Soomes Liperis, kus pandi esialgsed plaanid ja eesmärgid paika, külastati  Joensuu Ülikooli raamatukogu ning osaleti Liperi omavalitusjuhi Hannele Mikkaneni vastuvõtul. Laagri Kooli esindasid Mari Tarning ja Marion Maasikas.

17.-21. veebruaril 2020 toimusid koostööpäevad Saksamaal Franz-von-Lenbachi koolis, kus osalesid Laagri Koolist 5 õpilast ning õpetajad Marion Maasikas ning Liis-Astrid Tuhkur.

17.-19. veebruaril 2021 toimusid virtuaalsed projektipäevad Teamsi vahendusel. Hääletuse tulemusena otsustati töötada ühiselt Anna Woltzi raamatuga ,,A Hundred Hours of Night“. Kõik projektis osalevad õpilased lugesid raamatu läbi ning täitsid koostöös partnerriikide lastega erinevaid ülesandeid: tegid sündmustest fotolavastusi, valmistasid õppeköögis glögi, toimusid ühised vestlused. Lõpuks hääletati riigiti ning valiti parimad.