Lapsevanemate esindajate valimised Laagri Kooli nõukogusse.

Nõukogu liige valitakse kolmeks aastaks, lapsevanemate esindaja esindab üht lendu.

Nõukogu liikme valimised toimuvad 30. augustil kell 17.30-18.30, lapsevanemate üldkoosoleku alguses. Toimub kirjalik hääletamine, valimiskomisjon annab lapsevanemale allkirja vastu ühe õpilase kohta ühe hääletussedeli. Hääletamine on salajane.

Kandidaate võib esitada kuni 30. august kell 11.00. Esitada võib ennast või enda lapse lennu mõnd teist lapsevanemat. Enne kui kandidaat nimekirja lisatakse, küsib kool üle, kas esitatu on ise nõus ka kandideerima.

Esitatud kandidaate näeb siit.

Kooli nõukogu kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Vajadusel lisainfo kooli direktorilt: Toomas Artma, toomas@laagrik.edu.ee

Kandidaadiks võib esitada nii ennast, kui kedagi teist. Kandidaadid ei ilmu nimekirja automaatselt vaid lisatakse käsitsi. Kui esitatakse kedagi teist, siis küsitakse nimetatu nõusolekut kandideerimiseks ning lisatakse kandidaatide nimekirja pärast nõusoleku saamist.

———————-

esitan ennastesitan kellegi teise