Vilistlasele

Laagri Kooli 10. sünnipäevapidu toimub 4. septembril. Vaata täpsemat infot siit.

Korvpalliturniir
6. märtsil 2015 a.

Tulemused

I koht – õpilased
II koht – õpetajad
III koht – 4. lend
4. koht – 5. lend
5. koht – 6. lend
6. koht – 2. lend

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõikidele osalejatele!

Võistlused toimusid Laagri Kooli võimlas reedel, 6. märtsil algusega kell 11.00.

Võistluse juhend

Osalenud võistkonnad:

2. lend 4. lend 5. lend 6. lend Õpilased Õpetajad
Rasmus Metsamaa Rait Laanemaa Georg Mihkel Kodi Mark Rõõmussaar Marek Uusoja Indrek Drell
Martin Mõek Ainar Pent Alfred Kraft Kevin Koppel Miko Meitus Erki Aasametds
Peeter Lond Robert Peterson Andre Kirsi Sten-Jan Jersman Remi Pedaja Toomas Artma
Sirli Lindorg Markkus Muidre Martin Ain Riid Helina Meier Kristjan Kullas Andre Kose
Marelle Tennen Greta Matteus Herman Koppel Gertrud Kuusmaa Robert Raul Matsar Kaur Alle
Jane-Ly Puusepp Roomet Riho Pung Leili Meijel
Kerttu-Liis Laane Andres Reitsnik Kristel Sirman
Hendrik Uibo
Maria Pernits
Carmen Truupõld

_________________________________________________

Tähelepanu Laagri Kooli vilistlased!

Sinu kool ootab Sind taas!

SINU head mõtted ja ettevõtlikkus on väga oodatud Laagri Kooli esimese särava, 10. sünnipäeva ettevalmistustesse!
Palun Teid, armsad vilistlased, aidake leida lõpetanute hulgast tublisid tegijaid, kes koonduksid ja sooviksid osaleda “Laagri Kool 10” töögrupis!

Sinu panus on väga oluline – head mälestused ja uued kogemused aiatavad kindlasti kooli esimese juubeli meeldjäävaks muuta.
Palun anna teada huvitavatest ideedest, moodustatud tugigrupist, aktiivsest ning tublist vilistlasest jms aadressil laagrik@laagrik.edu.ee.

Ootusrikkalt, Sinu 9-aastane kool

tort1